ÇözümPARK Basında Biz


Çözümpark olarak emin adımlarla yürüyoruz ve bu adımlarımız duyulmaya başladı. İşte Basında Biz:

IT sektöründe çalışan ve kendini güncel tutmak isteyen veya bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen, ancak yeterli düzeyde Türkçe kaynak bulamayan insanlara duyurulur.

ÇözümPark Bilişim Portalı www.cozumpark.com, özellikle IT sektöründe çalışan ve kendini güncel tutmak isteyen veya bu alanda bilgi sahibi olmak isteyen, ancak yeterli düzeyde Türkçe kaynak bulamayan insanlara ve kurumlara bilgi paylaşımını sağlayarak mevcut açığı kapatmak üzere yola çıkmış Türkçe bir site…

Uzmanlık alanlarında sahip olduğu bilgi ve özellikle saha tecrübeleri ile kazanılmış Proje uygulama bilgilerini bütünleştirilerek bu site yoluyla toplum yararına sunulması ülkemiz IT alanında büyük bir kazanım gibi görünüyor.

Bilgi portalı cozumpark.com bilgiyi paylaşırken aynı zamanda insanlara nasıl daha yararlı, üretken, hoşgörülü ve çözüm yolları üretebilen gerçek bir IT Uzmanı olunabileceğini de sitede yer alan makaleleri okuyan ve forumdaki seviyeli ortamı benimseyen bireylere bu değerlerin kazanılması konusunda da katkıda bulunmuş olacak.

ÇözümPark Bilişim Portalı, sürekli öğrenme ve gelişimi bir yaşam biçimi haline getiren, öğrenmenin sonu olmadığı ana fikrini üzerinde taşıyan bireyler için eşsiz bir buluşma noktası.

Sitede daha çok yeni olmasına rağmen yayınlanan makale sayısı 640’ı buldu. Sitede 48.000 konu başlığı ve bu başlıklar altında 70.000 mesaj ile sorunlara çözüm arandı, aranıyor. Bunların yanında dosyalar bölümünden ziyaretçiler için seçilen eğitim videoları, lisans gereksinimi olmayan yardımcı programlar ile forum bölümünü desteklemiş ve gerekli olduğu noktalarda resimler bölümünde sunulan açıklayıcı şemalar ile ziyaretçilere ihtiyaç duyduğu bilgiyi eksiksiz olarak sunmaya gayret gösteriyor.

19.000 üye ile oluşan büyük sinerji sayesinde ÇözümPark adına yakışır şekilde çözüm üretmeye devam ediyor.

Kaynak: http://www.moralhaber.net/59792_Turkce-cozumler-sunan-internet-sitesi.htm

Hakkında ÖmerKARADENIZ
https://omerkaradeniz.wordpress.com/hakkimda/ https://www.linkedin.com/in/omerkaradeniz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: